Przewóz osób - Leszno

Usługi nasze są skierowane dla firm, instytucji państwowych i osób prywatnych, którzy zmuszeni są do częstego przemieszczania się w celach biznesowych, potrzebujących szybkich transferów lotniskowych lub po prostu lubiących podróżować.

  • Odbierzemy ważnych gości Twojej Firmy z lotniska, promu lub z zagranicy. Zawieziemy do hotelu. Z hotelu na kongres, konferencję lub do biura.
  • Twoich pracowników zawieziemy na szkolenie, targi lub wyjazd integracyjny w każde miejsce, które planujesz.Dokonamy transferu pracowników będących na zagranicznych kontraktach.
  • Pojedziemy z Tobą na wycieczkę w każde miejsce w Europie. Zawieziemy na narty, imprezy sportowe.

Dzięki doskonałej organizacji firmy niemalże natychmiast jesteśmy gotowi do wyjazdu. Posiadamy duże doświadczenie w transporcie krajowym i zagranicznym oraz doskonałą znajomość topografii Polski i Europy. Chętnie nawiążemy stałą współpracę.

W zależności od potrzeb polecamy komfortowe auta 9 osobowe (Opel Vivaro, Ford Transit), wyposażone min. w klimatyzację i GPS. Posiadamy również kufer bagażowy i dużą przyczepę - zamknięty furgon. Jesteśmy w stanie przewieźć każdą ilość bagażu, a nawet ekspozycje wystawowe na targi, rowery, narty, sprzęt sportowy, kajaki. Zrobimy na zlecenie również przeprowadzkę.